Author: 8***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 出貨快
顏色: 彩色
尺寸: 2米
Price: HK$28.00
| Material | Copper |
| Length | 1-2m |
| Features | Fast Charging |
| Color | Multicolor |
| Interface | Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 60W |
| SKU | sw251220130936562712751 |
Author: 8***1
Date:
Review: 出貨快
顏色: 彩色
尺寸: 2米
Author: A***n
Date:
Review: Love the pastel colors 😍 The cables feel durable and charge my devices properly. The 2m length is very convenient and useful for bedside or desk charging. Worth the money.
顏色: 彩色
尺寸: 2米
Author: C***e
Date:
Review: Value for money and nice color cable
顏色: 彩色
尺寸: 2米
Author: K***y
Date:
Review: Love love love this! Super speedy delivery and exactly as described! Thanks SHEIN
顏色: 彩色
尺寸: 1米
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.